LXDZXY Çöp Kutuları, Dairesel Çöp Kovası, Banyolar için Çöp Kovası, Toz Odaları, Mutfaklar, Ev Ofisleri / Gri / 21Cmx24Cmx16.
Yeni Kız

LXDZXY Çöp Kutuları, Dairesel Çöp Kovası, Banyolar için Çöp Kovası, Toz Odaları, Mutfaklar, Ev Ofisleri / Gri / 21Cmx24Cmx16.

₺ 244.80

Sipariş verilebilir

●Güçlü ve Sağlam : Atık Sepeti Dayanıklı bir Plastikten Yapılmıştır, Bu nedenle Gün İçinde, Gün İçinde Kullanılmak üzere Tasarlanmıştır ve Yepyeni Görünmeye Devam Eder!. ●Modern Tasarım : Çöp Kutusunun Basit, Minimalist Tasarımı, Herkesin Banyo, Yatak Odası veya Ofis Atığı Olarak Kullanmasını Sağlar Bin.It Herhangi bir Dekora iyi uyum sağlar. ●Herhangi Bir Oda için Mükemmel : Ofiste, Mutfakta, Banyoda, Yatak Odasında/Yurt Odasında Vb.Kullanım için idealdir.Evinizin her Odasını Çöp Kovasıyla doldurun. 33 ●Ürün Bilgileri : Boyut.5 Cmx14.5 Cmx22.5 Cm,42 Cmx14 Cmx22 Cm Renk,Gri/Mavi/Koyu/Mavi. ●Temiz ve Kolay : Bu Küçük Atık Kağıt Kutusu, Uzun Ömürlü Kullanım Sağlamak için Dayanıklı Plastikten Yapılmıştır ve Aynı zamanda Temizlemeyi Kolaylaştırır.Sadece Nemli bir bezle silerek temizleyin.Sizin memnuniyetiniz Bizim en Büyük Peşinde.Eğer Herhangi bir Sorunuz varsa, Bizimle Temas kurmaktan çekinmeyin, Size 24 Saat İçinde Cevap vereceğiz.21 Cmx24 Cmx16 Gri/White Dimension adı : Yuvarlak Adım Çöp Can Material : Malzeme Pp Color : : .5 Cm,24 Cmx27.5 Cmx19 Cm,27 Cmx31 Cmx21.5 Cm Note : Sivri Şey Uzakta Paketi Açın ve Sivri uçlu veya Keskin Aletler kullanmayın Lütfen.Manuel Olarak Ölçüyoruz, 1-3 cm'lik bir Hata Olabilir, Lütfen Ayni Hakim Olun.Kuru bir Bez ile Düzenli olarak Parlak Tutmak için silin.Işık nedeniyle Renk Hataları Olabilir.Teslim Süresi Genellikle 15-25 Gündür.Satın Alınan Ürünü 30 Gün İçinde Almadıysanız, Lütfen Zamanında Bizimle İletişime Geçin, Sizin için Çözmeye Çalışacağız.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler