SMQHH Saç Kesme Erkekler için Profesyonel, Akülü Saç Sakal Düzeltici Saç Kesimi Berber Makinesi Makası Tımar Kiti Akülü Saç
Yeni Kız

SMQHH Saç Kesme Erkekler için Profesyonel, Akülü Saç Sakal Düzeltici Saç Kesimi Berber Makinesi Makası Tımar Kiti Akülü Saç

₺ 95.97

Sipariş verilebilir

Sizin memnuniyetiniz ilerlememizin itici gücüdür.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde sizin için sorunu çözecektir.Dayanıklı yüksek performanslı lityum battery Charging süresi : 2 saat Hızlı şarj; şarj edilebilir, kablosuz use Voltage : 100-240 V, evrensel voltage The paket içerir : (3 mm, 6 mm, 9mm, 12mm)1 x kablosuz elektrik clipper4 x kılavuz tarak 1 memnuniyetiniz bizim için çok önemli brush1 x charger1 x Kullanıcı Manual100% memnuniyet garantisi : temizleme x.Ürünlerimizi aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde cevap vereceğiz ve sorunu sizin için çözeceğiz.Firmamız küresel alıcılara yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı ürünler sunmayı taahhüt etmektedir.Bizim dükkan hoş geldiniz.Biz yepyeni ve iyi niyetle çalışıyoruz.Sadece güven kazanırız ama para kazanmayız.Teşekkür ederim.Size mutlu bir alışveriş diliyorum ve sizi ve ailenizi mutlu ediyorum!çok teşekkür ederim.

Mülkleri için

Product name:
electric hair clipper
Colour:
Black
Blade:
Titanium alloy blade can quickly remove hair
Net weight / size:
125g / 16.1 * cm
Cleaning method:
Do not wash with water or cleaning brush
Use time:
120 minutes of long-term use; high-performance lithium battery
Charging time:
2 hours fast charging; rechargeable, wireless use
Voltage:
100-240v, universal voltage
The package includes:
1 x cordless electric clipper :
4 x guide comb (3mm, 6mm, 9mm, 12mm) :
1 x cleaning brush :
1 x charger :
1 x User Manual :
100% satisfaction guarantee:
Your satisfaction is very important to us. If you have any questions after receiving our products, please contact us in time, we will reply within 24 hours and solve the problem for you. :
Our company is committed to providing high quality and low price products to global buyers. Welcome to our shop. We are brand-new and operate in good faith. We only earn credibility but not money. Thank you. :
I wish you a happy shopping and happy you and your family! thank you very much. :

Kategorideki ürünler