FİLFEEL Erkekler Tımar Kiti-2 adet / takım tıraş sabunu Kase Tıraş Fırçası Sakal Fırçası Yüz Tımar Aracı Kiti
Yeni Kız

FİLFEEL Erkekler Tımar Kiti-2 adet / takım tıraş sabunu Kase Tıraş Fırçası Sakal Fırçası Yüz Tımar Aracı Kiti

₺ 49.80

Sipariş verilebilir

Salon Kalitesi : Tıraş fırçası, kullanımı rahat, yumuşak ve cilt dostu fırça saçlarını benimser.Tıraş Sabunu Kabı : Tıraş sabunu veya tıraş kremi yerleştirmek için kullanılabilir, kremanın köpürmesine yardımcı olur.Hediye Seti : Kullanım için bir dizi tıraş aleti mevcuttur, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar, ayrıca arkadaşlarınıza hediye olarak da verebilirsiniz.Taşınabilir : Sayaç alanınızın çoğunu işgal etmeyecek, küçük boyutlu, taşıması kolay ve istediğiniz zaman yüz bakımı sağlayacaktır.Narin : Tıraş fırçamız çok güzel ve banyonuzdaki dekorasyonla kolayca eşleşebilir.Paket Listesi : 1 x 1 x Sabun Kase 2 adet Şartname / Malzeme : Paslanmaz Çelik + Amboyna Ürün Özellikleri : Kullanım tıraş fırça seti Aracı Şartname Tıraş Durumu : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : sabun/zengin köpük Boyutu yapmak tıraş ile maç : Korumak için Nasıl resimlerde Görüldüğü Gibi : İlk kullanım : hijyen İçin, ılık su ve sabun ile yıkayın Fırça : Tıraş.Temizleme : Tıraş kremi / sabunu bırakmadan temiz su ile durulayın.Suyu sıkın, suyu tamamen sıkmak en iyisidir, bükmeyin, kırılır.Kurutma : Havalandırılmış bir yerde, tercihen asılı veya ayakta durarak havalandırmasını sağlamak için kurutun.Kapalı bir kaba koymayın, bu fırça kıllarını ve yapıştırıcıyı çabucak yumuşatır ve tıraş fırçasının kırılması kolaydır.Not : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Mülkleri için

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Shaving Tool
Specification:
2pcs / set
Material:
Stainless Steel + Amboyna
Product Features:
Use a shaving brush, match with shaving soap/make rich foam
Size:
As Shown in the Pictures
How to Maintain:
First use:
For hygiene, wash with warm water and mild soap.
Cleaning:
Rinse with clean water without leaving shaving cream/soap. Squeeze the water, it is best to squeeze the water completely, do not twist it, it will be broken.
Drying:
Dry in a ventilated place, preferably hanging or standing to let it ventilate. Don't put it in a sealed container, this will quickly soften the brush hair and glue, and the shaving brush is easy to break.
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki ürünler