OVALWARE 08 Neptune-Soğuk Demleme, Organik Orta Kızartma Bütün Kahve Çekirdeği, Kolombiya ve Brezilya Karışımı (1 lb / 16 oz)
Yeni Kız

OVALWARE 08 Neptune-Soğuk Demleme, Organik Orta Kızartma Bütün Kahve Çekirdeği, Kolombiya ve Brezilya Karışımı (1 lb / 16 oz)

₺ 104.97

Sipariş verilebilir

♦ Düşük asitli, orta kavrulmuş kahve çekirdeklerimizle, titizlikle harmanlanmış ve soğuk demleme için hazırlanmış lezzetli soğuk demleme kahvesinin tadını çıkarın.Fasulyenin tüm potansiyelini açığa çıkarmak için OVALWARE RJ3 Soğuk Demleme Kahve Makinemizle demleyin. ✔ DAYANILMAZ ÇİKOLATA, ince badem ipuçları, KREMSİ VÜCUT : Soğuk demleme kahve çekirdeklerimiz, ince çikolata ve badem ipuçlarıyla kremsi, tatlı bir lezzet sunar ve süt veya krema ekleyerek damak tadınıza kolayca uyarlanabilir. BRAZİLİAN BREZİLYA ve KOLOMBİYA kahvesinin lezzetlerine dalın : 08 Neptune Soğuk Demleme kahvesi, dünyanın en iyi bilinen iki kahve bölgesinden, Brezilya ve Kolombiya'dan dengeli bir karışımdır ve tatta farklı bir uyum yaratır. SATISFACTION %100 MEMNUNİYET İÇİN %100 ORGANİK ARABİCA KAHVE ÇEKİRDEKLERİ : Bu soğuk demleme kahvesi, USDA/ECOCERT sertifikalı, düşük asitli %100 Arabica kahve çekirdekleri ile özel olarak formüle edilmiştir ve hassas bir mideye sahip olanlar için mükemmel bir seçimdir. ✔ NİHAİ FASULYE TAZELİĞİ için yeniden kapatılabilir TORBA : Bütün fasulye, zeminden daha uzun süre daha taze kalır.Demlenmeden hemen önce tercih ettiğiniz kaba öğütün.08 Neptune Kahve Çekirdeklerimiz, tüm soğuk veya sıcak demleme yöntemleriyle harika bir tada sahiptir.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler