JINMEI Sert EVA Taşıma Çantası ile Uyumlu Canon PowerShot G7 X Dijital Kamera / SX720 SX620 SX730 Dijital Kamera. (Pembe)
Yeni Kız

JINMEI Sert EVA Taşıma Çantası ile Uyumlu Canon PowerShot G7 X Dijital Kamera / SX720 SX620 SX730 Dijital Kamera. (Pembe)

₺ 38.97

Sipariş verilebilir

MÜKEMMEL UYUM : Canon Power Shot G7 X Dijital Fotoğraf Makinenize/SX720 SX620 SX730/SX740 Dijital Fotoğraf Makinenize uyacak şekilde özel olarak hazırladık. 100 ℃ Güvenlik : Kasa darbeye dayanıklı toz geçirmez ve su geçirmezdir, en sevdiğiniz cihazı darbelere, eziklere ve çizilmelere karşı korur.KULLANIŞLI tasarım : dahili darbeye dayanıklı tasarımı benimser, kablolar ve küçük aksesuarlar için üstün ve güvenli depolama sağlar.Ve benzersiz çift katmanlı sünger tasarımı da aksesuarlarınızı ve aksesuarlarınızı iyi korur.KULLANIŞLI tasarım : Taşınabilirlik için sabit el kayışı, Aksesuarlar için mükemmel iç file cep tasarımı, Kolay Açma ve Kapama için pürüzsüz ama güçlü 360 derece fermuar.Malzeme : Premium EVA kadife malzeme, Taşınabilir tasarım ve ideal boyut taşıması kolaydır ve seyahat için mükemmel olan çantanıza ve bagajınıza sığar.Satılık sadece durumda (cihaz ve aksesuarlar ayrı satılır)。Not : ekipmanı içermez (Sadece Kasa)。.Renk : Pembe.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler