Brrnoo Koşu Kol Bandı Tutucu, Spor Cep Telefonu Kol Bandı Kayışı Fitness Egzersiz Kol Bandı Kılıfı Kılıf Tutucu (Yeşil) (S)
Yeni Kız

Brrnoo Koşu Kol Bandı Tutucu, Spor Cep Telefonu Kol Bandı Kayışı Fitness Egzersiz Kol Bandı Kılıfı Kılıf Tutucu (Yeşil) (S)

₺ 36.90

Sipariş verilebilir

Kol bandı yüzey geceleri yansıtıcı tasarımı ve bir parlama var, egzersiz yaparak daha güvenli.Ultra hafif malzeme, yumuşak ve rahat, kollarınızı sığdırmak için daha uygun.Kol bandının içi, kol bandının egzersiz sırasında kolayca kaymamasını sağlamak için kaymaz bir tasarıma sahiptir.Telefonunuzu sıkmayacak ve telefonunuzun sıkışmayacağından emin olun. damaged.It koşmayı, ağırlık kaldırmayı, yürüyüş yapmayı, köpeği gezdirmeyi veya dışarı çıkmayı seven insanlar için çok uygundur.Özellik : 1. Kol bandının içi, kol bandının egzersiz sırasında kolayca kaymamasını sağlamak için kaymaz bir tasarıma sahiptir. 2. Telefonunuzu sıkmayacak ve telefonunuzun hasar görmeyeceğinden emin olun. 3. Kol bandı yüzey geceleri yansıtıcı tasarımı ve bir parlama var, egzersiz yaparak daha güvenli. 4. Ultra hafif malzeme, yumuşak ve rahat, kollarınızı sığdırmak için daha uygun. 5. Koşmayı, ağırlık kaldırmayı, yürüyüş yapmayı, köpeği gezdirmeyi veya dışarı çıkmayı seven insanlar için çok uygundur.Şartname : Öğe Türü : Koşu Kol Bandı Tutucu Renk : Yeşil Boyut Kol çevresi için uygun S 19-22 cm/7.5-8.7 in M 23-26 cm/8.7-10.2 in L 26-32 cm/10.2-12.6 in Paket Listesi : 1 x Koşu Kol Bandı Tutucu.

Mülkleri için

Item Type:
Running Arm Band Holder
Color:
 Green
Size Suitable for arm circumference  S 19-22cm/7.5-8.7in M 23-26cm/8.7-10.2in L 26-32cm/10.2-12.6in :
Package List:
1 x Running Arm Band Holder :

Kategorideki ürünler