Aukmla Parlak Basın Çivi Pembe Uzun Kare Yanlış Çivi Kristal Sahte Tırnak Tam Kapak Çivi Kadınlar ve Kızlar için (24 paketi)
Yeni Kız

Aukmla Parlak Basın Çivi Pembe Uzun Kare Yanlış Çivi Kristal Sahte Tırnak Tam Kapak Çivi Kadınlar ve Kızlar için (24 paketi)

₺ 16.98

Sipariş verilebilir

Kare yanlış tırnaklar, vücudunuz veya tırnaklarınız için toksik olmayan yüksek kaliteli ABS çevre dostu malzemeden yapılmıştır.Uzun takma tırnaklar 24 adet takma tırnak, 1 adet tırnak tutkal etiketi ve 1 adet tırnak törpüsü içerir.Farklı boyutlar sunarlar, bu nedenle her parmağınıza uyan uygun boyutu seçmek için uygundurlar.Pembe ipuçları sahte tırnakların uygulanması ve çıkarılması kolaydır.Bu pulları takma tırnaklarla giymenin yolu resimde gösterilmiştir.Tırnak salonları için uygun parti takma tırnakları veya kendi stilinizi ve deseninizi tasarlayın.karınız, kız arkadaşınız, anneniz veya kız kardeşleriniz için harika bir hediye ve partiye, buluşmaya, düğüne vb.Mükemmel bir şekilde katılın.Eğer memnun değilseniz veya mal aldıktan sonra herhangi bir sorun varsa, benimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.Çıplak renk sahte tırnak, günlük yaşam için çok uygun bir moda stil tasarımı yapmak.Çivi aksesuarı plaj, balo, partiler ve diğer özel günler için mükemmel uyum sağlar. 1. Lütfen balmumu,alkali,leke,düzeltme sıvısı ve diğer aşındırıcı maddelerle temastan kaçının. 2. Lütfen banyo yaparken veya uyurken giymekten kaçının. 3. Lütfen diğer sert şeylerle çarpışmayı önleyin, bu yüzden lütfen bunları küçük torbalarda veya kutularda ayrı olarak saklayın. 4. Sahte tırnağınızı temizlerken lütfen yumuşak bir bezle silin. 1.Tırnakları kolayca çıkarmak için ılık suda 2 dakika bekletin. 2.artık jöleyi tırnaklardan ve tırnaklardan çıkarın. 3.Tırnak çıkarıldıktan sonra tırnak parçaları tekrar kullanılabilir.Eğer memnun değilseniz veya mal aldıktan sonra herhangi bir sorun varsa, benimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler